burada normal elde şarj etmeniz için

Admin

Administrator
Yönetici
gerekli Sultans var güzel ve fazlasıyla gelişmiş bir diş fırçası çıktığın yere geri girmiyor ya nasıl olabiliyor Öyle miydi galiba bunu ben tekrar 2 paket daha önce açtığım Bir paket daha önce paketini açtım ve şu an tekrar paketini açıyormuş gibi yaptığım çekiyorum bu şunu bunu daha önce incelemesini yaptım Bu bir oyuncu laptopu ve çekilişten verecekleri mi arasındaki en değerli şey az uzun puf derisinden AMD işlemcili ve Nvidia 1660 ekran kartı ol Klavyesi ile giriyoruz günümüzde mekanik klavye artık girmeye başladı ama

gerçek mekanik klavye değil maalesef işte bazıları hissi bazıları bilmem ne falan filan da bir tane mekanik klavye diye adlandırılan yüzlerce model bulunuyor fakat modelinde olduğu gibi gerçek Almanca Değildir Play model klavyesinde Alman malı içeriye girmek tuşlara yer vermiş Şimdi hemen klavye özellikleri belirtilmiş hemen kursa için yapalım diyeceğim bu kısımdan açılmış nereden açılacak şey yapamadım Çünkü daha yepyeni Bedir Birdirbir klavye söyle koyayım hemen klavye kapağını hiç Kasım'dan yine bir

kutu çıkıyor ortasında yer alıyor Bakalım aynen bu kısımdan yukarı doğru klavyemizi açıyoruz hemen klavye ben aradan çıkardım Zaten şöyle bez bir koruma ile geliyor Direk toz olmasın diye Hani klavyede Kaldırıp bir tane koyduğumuzda veya Hatta köy içinde kullandığınızda bile o beş kuruşun üstünde getirirsiniz ve klavyenizin tozdan babasına geriye bilir bir kılıf arkadaşlar lazım Tamamdır Evet klavye çıkartıyoruz Aslında ve hemen 2 adet USB 2.0 girişte bir kablosu bulunuyor Bayağı uzun yaklaşık bir

buçuk iki metre uzunluğunda bir kablosu mevcut biliyorsunuz metallic Grey diye geçiyor Aslında silah diye geçiyor böyle tıraşlanmış maskeli yüzeye sahip hemen şu kısmında pleksi akrilik şeffaf ve okulumuz var orası acil bir şekilde yanıyor arkası o ismi çıksa mevcut 1 Adet hemen burada multimedya tuşları da yer almış klavyenin 3 kısmında daha yakından zaten deyince Az önce kutu içeriğinde tam bir bakalım neler neler çıkıyormuş alt kutuyla kaldırdıktan sonra klavye bizim alt kısmından Black dayama için aparat çıkıyor