beraber Sevginizi bir şekilde çalışması

Admin

Administrator
Yönetici
amaçtır bu kızın yerleştirmişler ama ben de başka şu an aygıt onun olmadığı için Maalesef ki bu bizim gösteremiyorum ama olduğu zaman tüm efektleri teknoloji bir şekilde bundan ayarlaya biliyorsunuz arkadaşlar Makro kısmı beğenelim mal sorgusunda Burdayız senin gibi hemen çıksın lan ortaya basıp mal Klana şeyi biliyorsunuz Hatta Asus klavye üstüne bile kısayol ekleme ve o kısa yoldan oyun içinde bile Makro kaydı yapmanıza imkan tanımış arkadaşlar hemen klavye kısmında gelenleri kamera için tekrardan

düzelteyim klavye kısmında görebileceğiniz dile Hemen şurada ardiye bir şey Projesi aksiyonları ve özelleştirmeler mevcut ışıklandırmalar mevcut Klavye üzerinde renk tonunu atama yapabiliyorsunuz mesaj şuradan ben hemen işte statik tonlar falan mevcut statik seçip kaydet dediğimde tek renk olabilir veya Hep deniz nasıl diyeyim şu an mesaj yeşile doğru çevireyim Dalgalı bir şekilde renkten renge geçiş yapabiliyor osuruk Arzu yazıldı bu şekildeydi şimdi genel değerlendirme yapın ve oyunlarda Biz klavyemizi test edelim

arkadaşlar Evet arkadaşlar şu an az kalmış oyunu açtım Hani klavyede senin bir yandan sizde duyabiliyorsunuz dur bu neymiş Ne yapacaksınız buraya oraya ney mi atıyoruz ne Kanada doğru gideyim ben anlamadım ki bu nasıl bir şey anlıyorum klavyenin mesela öyle doğru gideyim biraz Ulus mavi mekanik işlerde bu çiftleşmesi oluyor zaten Otura anlıyorsunuz zaten annenin basma anı algılaması sesinden sonra harekete geçen mesaj Düşün şu an ustasına basıyorum hareket yok buçuktan sonra

ilerlemeye başlıyor tuş hamleyi o zaman algılıyor şifresinden sonra bunun sonucunu özelliği odur O düşüyoruz şu an ama gayet hoş şahsen ben bir haftadır kullanıyorum Faceye bahçede Aynen baya hızlı şekilde algılıyorsun kapatıp paraşütü kapıyorum açıyorum şu an yüzdük çıktık duruyor mesai basınca yarım boşluktan sonra yasağı basıp yarım boştan sana bakayım sonra konuşmaya başlıyor Evet Asus rog strix klavye tuş yapılarına balçak mekanik su işler olduğunu zaten bitmiştim mavi bluz Kerem'in sefer