şekilde Biz de aynı ve aynı yerlerinde

Admin

Administrator
Yönetici
konumlandırılmış şekilde arkadaşlar tekrardan şubesi ya bu buluşur işlerin altında Gerçekten şu Yazım olayını bayağı çok seviyorum biraz sesli olabiliyor mesafe Sen Rahatsız olanlar mekanik klavye eya mekanik Klavyeler hemen alçısını contalar bulunuyor sessizleştirmek amaçlı onlardan kullanabilirsin Çünkü bir mekanik Klavyeler performansı membran bu işlerde maalesef bulunmuyor Enter tuşu ve sağ biraz daha geniş olduğu için biraz daha Tok bir ses verir mekanik Klavyeler de köpeği çıkışlarını geldi sağ

ve sol kısmı dengesiz olur Ama bunda Öyle bir sorun yok çünkü Asus bunu şöyle bir destekle çözmüş bulunuyor hemen gösterip Space tuşunun altında yine Sadece 1 adet mekanik switch buluyor o 1 adet mekaniktir İşte tam ortada yer alıyor ve sağında solunda destekler koymuyor bazı yetkililer Bu yüzden bu Space varlığın sağ ve sol kısımları çökme yapabiliyordu ve tuşu algılayamıyor du Asus hemen şu alt kısımlara destekler koymuşuz Facebook'un sağ ve sol kasığımdan O sayede tuşun işlerseniz soluna

basın Veya isterseniz sağ katıldığı basın tamamı ile hiçbir değişiklik olmuyor tüm algılamaları rahat bir şekilde uçuşunuz eve şu an oyun kısmını geçme önce şu Az sonra armoury 2 yazılımla birlikte inelim Ben şu an size canlı ekran görüntüsünü gösteriyorum astrokarmik yazılımı yükledikten sonra kendi klavyenin sesine resmi sitesinden indirebiliyorsunuz Hemen şurada üstte bir sırada klavye hemen yanında Makro hemen yanında eşitleme ve istatistikler diye bir ayar kısımları mevcut istatistikler kısmında klavye dedim

işte kuyuda buluyor asdf shift Ctrl Space gibi tuşların ne kadar boş olduğuna dair kayıtları tutmanıza imkan sağlamış hemen şu altta kayıt butonuna basıyorsunuz ve diyelim klavyeden Ben şu an mesai kuyuya basıyorum hızlıca işte 17 defa 21 defa basmışım diye Hemen şurada gösteriyor sizlere Hani hissettiğini tutuyor sizin klavyenin ses kullanınız tuşları eşitle kısmına baktığımız zaman eşitliği kısmında Aslında sisteminizde Asus Aura sync destekli başka ekran kartı ydı anakartı gibi sorunlar mevcut o aygıtlarla