çökmüşken yazılar üç kısmı direkt beyaz

Admin

Administrator
Yönetici
şekilde siyah kaplanmış altına bakalım alt kısımlarda zaten sevilmedin kendi rengi yazı kısımları şeffaflaştırılır hemen anında görebiliyorsunuz ama Yeşilevler olduğu için tüm yazılar zaten görünür bir şekilde arkadaşlar hemen sileceğim izle bakalım öyle bir gezginim mavi bir vinç bulunuyor alt kısımları şeffaf onlar da yani mekanik switch Bunlar tamamı ile Alman malı gerçek şeremit arkadaşlar öyle yani uyduruktan Su ister değil direkt sivilce tekrardan bakayım söyle görün ses tonunu ben de susayım şu an

bu duyduğunu seveceğim kendi Click çıt çıt sesi oluyor Belli olsun bu klavyede alt ablaya değildim aslında burada 1 farklı son mevcut şuradan üst kısımda hemen söyledi bir kapıyı misin 24'lü Tamamen kapandı ledleri kapattım alt tabla beyaz renkte arkadaşlar beyaz renkli olduğu için altında ışığı daha fazla yansıtabiliyor vesa diğer mekanik Klavyeler de alt ablanın rengi yani tuşların bulunduğu oturtuldu tablo diyeyim Size o tavlanır engelde koyu renk olduğu ve koyu renk olduğu için s Işıklar sadece olduğu

bölgede kalırdı Çünkü siyah ışığı yansıtamıyor 31 farklı yapmış ve ben şimdiye kadar ilk defa bir klavyede bu şekilde gördüğün bir mekanik klavye de alttan Dayı tamamı ile beyaz renkte yapmış ve O sayede ışığın daha fazla aydınlık görünmesini ve ışığın süzülmesini de sağlamış Ben de diyorum Bu Da LEDler niye bu kadar aydınlık Demek ki bunun sebebi hemen alta konumlandırdığı şu beyaz kablodan kaynaklı Arkadaşlar şimdi hızlıca klavyenin bir rahatlığına bakalım Betüş Seslendi Sizlerde duyun işleme Taunus

levon Turaç işleyen Mola falan gibi yazıyorum yazılabiliyor Türkçe klavye olması büyük bir artı tekrardan sözleri şöyle göstereyim hemen çıkışında ğ Türkçe harfler bulunuyor Türkçe olmayan klavye hafta en çok zorluk çektiğimizde şu hemen tüplerde bulunan simgeler oluyordu simgelerin yerleri değişik oluyor ve noktalı virgüllerin yerleri değişik olabiliyordu Ama bu klavyede gerçekten öyle bir sıkıntı yaşamıyorsunuz Çünkü artık bu klavyeyi Türkiye Türkçe q klavye olarak getirdi ve tüm kim gelirse bildiğimiz alıştığımız